Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Články

Články TRHzin.cz

Půjčky - úvěrový trh a bankovní sektor

Půjčky a úvěry jsou finanční nástroje, které se využívají k financování nejrůznějších potřeb pomocí cizích zdrojů.
Číst dál

PŮJČKY BEZ REGISTRU bez příjmu bez poplatku bez zástavy ženám na md

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete nutně peníze, ale v bance Vám je nechtějí půjčit, nebo prostě nemáte čas čekat, až Vám půjčku bankovní úředník přizná?
Číst dál

Půjčky - nebankovní sektor

Tento článek je pokračováním obecného článku o půjčkách, kde jsme si řekli něco o bakovním sektoru, nyní se dostáváme k tzv. půjčkám nebankovním.
Číst dál

Práce na Služby.cz

Služby.cz rozšiřují nabízenou paletu služeb o možnost zadávat nabídky a poptávky práce. Uživatel může vkládat do systému poptávky pro zaměstnancích a další typy pracovních zakázek, jiný uživatel může ale naopak práci hledat a samozřejmě i on dostane co potřebuje. Služby.cz mu umožní zaměstnání a zakázky najít.
Číst dál

Náležitosti účetních dokladů

Účetní a daňový doklad, lidově označovaný jako faktura, musí splnit určité podmínky a musí dle zákona obsahovat povinně tyto položky:
Číst dál

Dělení obchodního majetku

Každý podnik potřebuje k plnění své činnosti různé prostředky (budovy, stroje, dopravní prostředky, zásoby, peněžní prostředky apod.). S těmito prostředky hospodaří (vyrábí, prodává, poskytuje služby). Souhrn hospodářských prostředků podniku se označuje jako obchodní majetek.
Číst dál

Za volání a prémiové SMS bude možné platit až 10x víc

První firma (Euro Future se sídlem v Hradci Králové) v Česku získala povolení používat telefonní číslo s předvolbou 905. Pokud na něj zavoláte, můžete zaplatit až 990 korun bez ohledu na délku hovoru. Doposud byla cena hovoru omezena  na maximum 99 korun za minutu.
Číst dál

Konec regulovaných nájmů na jihu Čech

Jak píší Parlamentní listy, od ledna 2011 padá regulace nájemního bydlení. Stát tvrdí, že pokud se nájemník s majitelem domu nedomluví, bude rozhodovat soud a majitel nebude moci nájemce vystěhovat, někteří lidé se ale už teď bojí, že skončí jako bezdomovci.
Číst dál

Syndikovat obsah