Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Práce na Služby.cz

Služby.cz rozšiřují nabízenou paletu služeb o možnost zadávat nabídky a poptávky práce. Uživatel může vkládat do systému poptávky pro zaměstnancích a další typy pracovních zakázek, jiný uživatel může ale naopak práci hledat a samozřejmě i on dostane co potřebuje. Služby.cz mu umožní zaměstnání a zakázky najít.

Podle tiskové zprávy došlo k nasazení nové funkce v noci ze sedmnáctého na osmnáctého listopadu. Služby.cz se tak řadí po bok pracovním portálům.

Na liště v horní části stránek Služby.cz se také objevil odkaz, který uživatele navede na místo, kde lze poptávky i nabídky práce a zakázek zadávat.

Každý záznam, ať už se jedná o nabídku či poptávku, je poté rozeslán všem registrovaným uživatelům v konkrétním oboru, a to za předpokladu, že o zasílání pracovních poptávek, nebo naopak volných pracovních míst, předtím požádali.

O Služby.cz

Služby.cz – to je kompletní katalog služeb, firem, živnostníků, a řemeslníků v České republice.

Všechny prezentace a firemní zápisy jsou ručně zpracovávány týmem profesionálů s ohledem na uživatele a internetové vyhledávače působící na českém trhu.

Služby.cz zobrazují svým návštěvníkům a hledajícím uživatelům čtyři miliony prezentací měsíčně a za rok 2009 bylo zobrazeno 35 milionů firemních zápisů v katalogu.

Zdroj: Blog Služby.cz - tisková zpráva