Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Nakupování

Články o nakupování TRHzin.cz

Kde nakoupit dárky k Vánocům

A máme tu opět Vánoce, svátky klidu, míru, ale také potřebného nakupování. Komerce se na nás bude valit ze všech stran, protože obchodníci chtějí využít tento vánoční čas a není na tom nic špatného. Nakupujeme všichni.
Číst dál

Hodiny a meteostanice jako dárek

Hodinky na řetízkuJelikož se už opravdu blíží Vánoce a protože se tipy na dárky hodí dost často, zaměříme se v tomto období právě na ně. Vybrat dárek není nikdy jednoduché a o to horší je potom vybírat je na poslední chvíli. Dnes se podíváme na hodiny, hodinky a meteostanice.
Číst dál

Dárky k Vánocům - Kvalitní dárky.cz

DárekVýlohy obchodníků se již brzy zalesknou vánoční výzdobou. Léto nám totiž končí, tepla se asi nedočkáme, skončila doba vodních radovánek, přichází podzim a za několik měsíců zima, s níž souvisí největší svátky u nás - Vánoce. Někdo nakupuje dárky pro své bližní na poslední chvíli, jiní se chystají po celý rok, ale ať tak či onak, doba nákupů je za dveřmi.
Číst dál

Mobilní domek pro jakékoli použití

Mobilní dům můžete použít prakticky jakýmkoli způsobem.

Může sloužit jako domek zahradní, rybářský, včelařský, nebo si z něj můžete udělat domácí dílnu. V mobilním domku se ovšem dá i bydlet (přičemž nepotřebujete stavební povolení) a jeho cena přitom není nijak vysoká (od 89.000,-Kč).
Číst dál

Konektory ve fotovoltaice MC4 a další

Důležitou součástí fotovoltaických instalací jsou konektory, které musí zvládnout
dlouhodobě nepříznivé venkovní podmínky, od mrazu po teplo.
Číst dál

Co by měl umět DVD přehrávač

DVD přehrávačDVD přehrávač seženete za pár stovek. I ten nejlevnější navíc může být dostatečně kvalitní a umět zajímavé věci, které se mohou v budoucnu hodit. Na co se tedy dívat při výběru DVD přehrávače?
Číst dál

Batohy pro školáky

Školní batohŠkolní batoh je pro děti, žáky a studenty důležitý. Pokud svému dítěti pověsíte na záda něco nevkusného a levného, nebude se mu to určitě líbit a zároveň riskujete jeho zdraví.

Firma Topgal, a.s. se specializuje na výrobu školních batohů (a dalších doplňků) prodávaných pod stejnojmenou značkou. Vyznačují se špičkovou kvalitou, neotřelým designem, anatomickým tvarováním a v neposlední řadě i zájmem o bezpečnost dítěte.
Číst dál

Tipy na dárky pro milovanou ženu

Blíží se Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných. A samozřejmě i starosti, jak potěšit milovanou ženu. Přestože by měl být 14. únor především dnem, kdy si zamilované dvojice vyznají lásku a stráví spolu krásné chvíle, stala se z tohoto svátku komerční záležitost, ze které se radují nejrůznější obchodní řetězce i malé obchůdky.
Číst dál

Syndikovat obsah