Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

AirLive G.DUO

AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, oznamuje, že na českém trhu je dostupný revoluční produkt AirLive G.DUO vybavený 2-ma nezávislými rádii, bezpečnostními funkcemi, jednoduchým a propracovaným ovládáním, a spoustou dalších funkcí.

Jednou z největších výhod je úspora. Dříve poskytovatelé internetu potřebovali 2 přístupové body, jeden pro příjem signálu a druhý pro poskytování bezdrátového signálu a internetu. Instalace je dražší, delší a složitější. AirLive nyní nabízí zařízení, které ušetří poskytovatelům internetu čas i peníze. Mimo jiné také šetří životní prostředí menší spotřebou materiálu na výrobu, obalový materiál a elektrickou energii.

AirLive G.DUO je vybaveno spoustou bezdrátových módů, díky kterým je vhodný pro většinu potřeb poskytovatelů internetu. Napájení zařízení je klasickým adaptérem nebo PoE – přívod elektrické energie po ethernet kabelu. Bezpečnostní funkce, 4x LAN port a další dělají z AirLive G.DUO vynikající zařízení, které se hodí všude, kde je potřeba kvalitní bezdrátový signál.

Pro více informací o tomto modelu, prosím navštivte web společnosti AirLive.

Doporučená koncová cena bude 89USD.