Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Dotovaná elektronická cigareta

Elektronická cigareta není všeobecně známým výrobkem a mnoho kuřáků ani neví, že tuto alternativu má. Někteří z těch, co již o ní slyšeli, ji zavrhují jako urážku té opravdové cigarety, jiní by ji třeba vyzkoušeli, jenže nemají dost peněz. A proto je tu nový obchodní model - dotovaná elektronická cigareta.

Funguje tak, že prodávající dotuje cenu elektronické cigarety. Místo běžné ceny skoro dva tísíce korun zaplatí kuřák o 1500Kč méně, ale s tou podmínkou, že bude od dodavatele odebírat nikotinové kapsle následující půlrok v ceně 900Kč za měsíc.

V ceně zvýhodněného balíčku v internetovém obchodě KuřKdeChceš.cz dostanete dvě elektronické cigarety (SuperSmoke OPTIMA), stolní nabíječku baterií a kovové pouzdro ELEGANT. K tomu každý měsíc 30 nikotinových náplní a 3 atomizéry zdarma.

Zákazník zaplatí při prvním nákupu 1390Kč a kromě e-cigaret dostane 30 náplní, tedy kuřivo na první měsíc. Každý další měsíc zaplatí 900Kč za další náplně plus 68Kč za poštovné.

Proč to zkusit

Pokud patříte k těm lidem, kteří kouří dejme tomu krabičku cigaret denně a máte pocit, že byste s tím měli něco udělat, nebude pro vás tento pokus žádným velkým finančním výdajem.

E-cigaretu pak můžete použít dvojím způsobem:

1. Na místech, kde je normálně kouření zakázáno. V kanceláři či jiných uzavřených prostorech, doma v ložnici, nebo třeba na úřadech.

2. Snižováním nikotinových dávek se můžete postupně odnaučit kouřit (pokud o to máte zájem).

Samozřejmě, je mnoho lidí, kteří nechtějí přestávat a nechtějí se ani nechat omezovat. V tom případě by ale mohli popřemýšlet nad možností méně obtěžovat své okolí, respektive hlavně rodinné příslušníky a především děti, kouřem.

Účelem tohoto článku není útok na kuřáky. Nejde ani o ambici změnit nějak myšlení lidí, kteří se kdysi rozhodli kouřit a přestávat rozhodně nechtějí. Elektronická cigareta může být alternativou a může pomoci v situacích, kdy kuřák nemá jiné východisko, nebo v případě, že se rozhodl lépe chránit své zdraví.