Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Hodiny a meteostanice jako dárek

Hodinky na řetízkuJelikož se už opravdu blíží Vánoce a protože se tipy na dárky hodí dost často, zaměříme se v tomto období právě na ně. Vybrat dárek není nikdy jednoduché a o to horší je potom vybírat je na poslední chvíli. Dnes se podíváme na hodiny, hodinky a meteostanice.

Jak již bylo hodněkrát řečeno, a výjimkou není ani tento magazín, vybrat ten správný dárek pro konkrétního člověka znamená pochopit, co onen člověk chce a potřebuje. Je třeba znát jeho vkus, postavení a zaměstnání.

Stolní hodiny nebo meteostanice neurazí ale téměř nikoho, proto patří mezi nejžádanější dárky. Tyto předměty mají většinou luxusní provedení, takže se za ně nemusí stydět ani člověk v kanceláři, mají trvalou hodnotu a nejsou poruchové, takže je člověk nemusí hned po Vánocích reklamovat. Stačí jenom vědět, komu dárek kupujeme a jaký je jeho vkus.

Existuje několik druhů hodin a dalších časoměrných a meteo přístrojů.

Kapesní hodiny s řetízkem

Jde o luxusní záležitost vhodnou pro člověka, který má prostě styl a je staršího věku. Patnáctiletý student je pravděpodobně neocení.

Světové hodiny na stěnu

Světové hodinyJde o klasické hodiny doplněné dalšími ciferníky ukazujícími čas v jiných zemích. Člověk by řekl, že takové hodiny budou vhodné pouze pro cestovatele, ale není tomu tak. Jde o zajímavou luxusní drobnost do bytu, kterou ocení každý.

 

Hodiny různých tvarů a z různých materiálů

U těchto hodin záleží na oboru, jemuž se obdárovávaný věnuje. Lze koupit hodiny ve tvaru volantu nebo pneumatiky, hodiny v retro stylu, nebo naopak v moderním kovovém provedení.

Meteostanice

No a nakonec ještě meteostanice. Ty jsou také kovové, oblíbenější jsou ale dřevěné ať už na zeď, nebo s designem na stůl či poličku v bytě. Většinou jsou také zkombinované s hodinami v jednom provedení.

Ať už si vyberete jako dárek pro svého bližního cokoli z tohoto typu sortimentu, budete chtít něco digitálního a kovového, nebo dřevěného a stylového, nabídka je dost široká na to, aby uspokojila potřeby většiny lidí.