Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Mobilní domek pro jakékoli použití

Mobilní dům můžete použít prakticky jakýmkoli způsobem.

Může sloužit jako domek zahradní, rybářský, včelařský, nebo si z něj můžete udělat domácí dílnu. V mobilním domku se ovšem dá i bydlet (přičemž nepotřebujete stavební povolení) a jeho cena přitom není nijak vysoká (od 89.000,-Kč).

MarvelPokud si domek pořídíte, můžete se okamžitě nastěhovat a ihned bydlet. Nemusíte se zabývat údržbou a v ceně je i vnitřní zařízení (kuchyňský kout, sociální zázemí, vybavení interieru).

Největší centrum mobilních domů v České republice najdete v Rožnově pod Radhoštěm.

Firma MARVEL (z jichž webu pochází i fotografie) má k dispozici non-stop linku +420 773 115 500, kde se můžete na cokoliv zeptat a třeba si rovnou domek objednat.

Mobilní dům

Napsat můžete i na e-mailovou adresu info@marvel-mobilnidomy.cz.

V nabídce na oficiálním webu www.marvel-mobilnidomy.cz najdete domky s cenou od 88.000Kč až do padesáti milionů za luxusní kamion (viz. fotografie interieru níže).

Kamion domek

O mobilních domech

V některých zemích zvláště na západ od nás je mobilní bydlení poměrně rozšířeno. Tyto domky se využívají jako rekreační chaty i jako místo k trvalému bydlení.

Každý mobilní dům je opatřen ocelovým podvozkem s malými koly, výsuvnými podpěrami a odnímatelným závěsným zařízením za osobní automobil. Díky tom, že není spojen se zemí, nepotřebujete stavební povolení - ve skutečnosti totiž pouze parkujete.

Mobilní domek

V Česku

Interiér domkuU nás zatím mobilní domy nejsou příliš rozšířeny a mnoho lidí ani neví o této možnosti. Mobilní domek je přitom možné normálně napojit na inženýrské sítě (v tom případě je potřeba stavební povolení) a trvale v něm bydlet.

Až do 30.9.2010 máte možnost navštívit ukázkové centrum Smíchovská pláž a prohlédnout si produkty Marvel naživo.