Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Ploty, pletivo, oplocení - ploty-saka.cz

Znáte to. Je jaro, vysázíte stromky na zahradě, těšíte se, jak se uchytily a jak hezky prospívají. Pak napadne první sníh, přijde Vánoční pohoda a Nový rok. Vyjdete na svoji zahrádku a … Hrůza, stromečky jsou přehryzané od zajíců.

Přitom stačilo tak málo. Postavit plot. Plot, který by ochránil Vaši pýchu před ohlodáním. Vždyť je to tak jednoduché, sloupky, pletivo, a popř. trocha betonu. (na ty sloupky). Zabetonujete sloupky, pokud si chcete být jistější, uděláte i malou podezdívku, to aby se škůdce nepodhrabal.

Natáhnete dráty, přidrátujete pletivo a máte oplocení hotovo. Za dva, tři dny možná za týden máte svoji zahradu ochráněnou. Jen dbejte, aby oplocení bylo dostatečně vysoké, aby vám jej jen tak nezasypal sníh a zajíci nepronikli shora.

A ještě poznámka. Až tedy budete ty přehlodané stromky sadit znovu, nezapomeňte použít pletivo na obalení jejich kořenů, abyste je zase za rok nemuseli sadit znovu. Tentokrát po útoku hryzců.

Nabízíme jako základní prvky pro oplocení a ploty - poplastované, pozinkované, nebo ALU GREEN pletivo. Také Vám nabízíme příslušenství a doplňky pro stavbu, montáž a sestavení oplocení a plotu, jako jsou: sloupky, vzpěry, plastové dílce pod ploty, podplotové betonové desky a podplotové betonové patky, napínáky, objímky, napínací dráty. Pro Vaši vyšší bezpečnost Vám nabízíme ostnaté dráty a žiletkové dráty. Pro kompletní oplocení nabízíme vjezdové brány, vstupní branky a vrata.

Tyto výrobky dodáváme v základních rozměrech, případně je možné dodat přímo na míru. Provádíme veškeré činnosti spojené s realizací stavby Vašeho oplocení a plotu. Provádíme montáže a stavbu oplocení pro Váš dům a zahradu (bydlení), sportoviště a tenisové kurty - dvorce (sport), halu a průmyslový objekt (průmysl). Realizujeme také chovatelské, lesnické, dekorační a bezpečnostní ploty.

Problém s Vašim oplocením rádi vyřešíme Ploty, pletivo, oplocení