Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Tipy na dárky pro milovaného muže

Přemýšlíte, co pořídit svému miláčkovi na Svatého Valentýna? A chtěli byste mu tentokrát udělat radost něčím skutečně originálním? Pak mám pro vás pár tipů, které vám možná pomohou s výběrem.

Gadgets vychytávky

Zatímco ženy ocení romantické dárečky, jako jsou rudé růže, svíčky nebo plyšáci, muži tyto věci příliš v lásce nemají. Svého partnera můžete proto letos překvapit nějakou technickou vychytávkou. Tou může být například flash disc v podobě chameleona nebo bezdrátová myš mající tvar auta. Tyto dárečky můžete pořídit od 400 Kč ve většině obchodů s elektronikou a počítačovou technikou i v internetových e-shopech.

Lechtivé dárečky

Pánové samozřejmě přivítají i nejrůznější vychytávky v oblasti milování. Mezi ně patří kromě speciálních pomůcek, které můžete zakoupit ve všech sex shopech, i společenské hry. Mezi ně patří například stolní hra s názvem Sex je hra, která pobaví oba partnery a při níž se určitě nudit nebudete. Existuje více podobných her, například Francouzská hra lásky nebo Pro něj na večer. Tyto komplety se liší i různými dárečky navíc, například plyšovými pouty nebo originálními tvořítky na led v podobě okouzlujících žen. Tyto hry můžete pořídit již od ceny 400 Kč.

Horké kameny

Každý miluje relaxování. K němu kromě odpočinku patří tradiční koupele, masáže a v poslední době také termoterapie. Ta je založena na přikládání horkých kamenů na tělo, díky čemuž se vaše svaly uvolní a vy se zbavíte celkového napětí i případných zdravotních potíží, jako je nespavost, nedostatečné prokrvení, deprese apod. Pokud chcete svému miláčkovi dopřát tento slastný zážitek v pohodlí domova, pak ho můžete na svátek zamilovaných potěšit balíčkem horských kamenů, které se prodávají jak v kamenných obchodech, tak na internetu. Tento výrobek lze pořídit v různých baleních, například balení po devíti kamenech stojí kolem 300 Kč. A nezapomeňte po předání dárku horké kameny ihned vyzkoušet – partner tak dostane hned dvojí dáreček.

Jedinečné zážitky

Pokud chcete do dárku investovat více peněz, pak můžete vyzkoušet nezapomenutelné zážitky ve dvou. Váš přítel určitě ocení adrenalinové zážitky, mezi které patří třeba zorbing, projížďka v závodním automobilu nebo originální jízda tankem. Tyto zážitky nabízí specializované firmy, jejichž nabídku naleznete snadno pomocí internetového vyhledávače. Cena zážitků se pohybuje od 3 000 Kč do několika desítek tisíc.

Někteří naopak dají přednost relaxačním pobytům ve dvou nebo romantickému víkendu. Tyto tří denní až týdenní pobyty můžete zakoupit ve vybraných cestovních kancelářích nebo přímo ve vybraném ubytovacím zařízení, což vám vyjde o něco levněji. Vybírat můžete z pestré nabídky od pobytů v českých lázních nebo na horách po pobyty v zahraničí nebo plavu na luxusní lodi v Karibiku. Tří denní romantický nebo relaxační pobyt můžete sehnat již od 2000 Kč za osobu, u zahraničních a vícedenních zážitků se cena může vyšplhat až na několik desítek tisíc korun.

Doufám, že vás některé z mých tipů zaujaly a že udělají radost vašemu partnerovi. A pokud byste nechtěli do přece jen příliš komerčního svátku zamilovaných tolik investovat, stačí si vyznat vzájemnou lásku a prožít romantický den ve dvou třeba s večeří při svíčkách.