Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Tipy na dárky pro milovanou ženu

Blíží se Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných. A samozřejmě i starosti, jak potěšit milovanou ženu. Přestože by měl být 14. únor především dnem, kdy si zamilované dvojice vyznají lásku a stráví spolu krásné chvíle, stala se z tohoto svátku komerční záležitost, ze které se radují nejrůznější obchodní řetězce i malé obchůdky.

Na druhou stranu – každá žena ocení krásný dáreček, který je darovaný ze srdce. Takže zde je pár tipů, jak svou lásku můžete potěšit...

Hvězda jako dárek

Netradičním dárkem je produkt, který nese název Daruj hvězdu. Jedná se o originální dáreček, a to o pojmenování hvězdy po vaší partnerce. Na noční obloze je totiž mnoho hvězd, které dosud nemají jméno, a tak některé firmy vymyslely, že svým zákazníkům umožní pojmenovat je dle jejich přání. Stačí tuto novou hvězdu zaregistrovat přes internet nebo pomocí papírového formuláře, zaplatit požadované peníze (většinou tento dárek stojí kolem 900 Kč) a pak vám zašlou z dané firmy certifikát o pojmenování hvězdy. Navíc budou údaje o jméně hvězdy zaslány do centra Star Registry a do databáze Britské knihovny. Tento dárek ocení spíše ženy, které rády sní a jsou romantické, zato prakticky založené partnerky by mohly být tímto dárkem zklamány.

Gadgets pro zamilované

Pokud má vaše milovaná ráda různé technické vychytávky, pak ocení novinku, která se uchytila v USB Gadgets. Jedná se o Flash disk, který má jedinečný design – odnímatelný obal má totiž tvar srdíčka červené barvy. Navíc můžete na tento disk před jeho věnováním nahrát romantickou videonahrávku nebo společnou fotografii, která vaší lásce připomene krásné chvíle z dovolené nebo z jiné události. Cena tohoto výrobku se pohybuje kolem 400-500 Kč.

Sexy prádélko

K Valentýnu samozřejmě patří i dárečky, které při intimních chvilkách potěší oba partnery. Každý muž totiž rád vidí svou ženu v krásném prádle, které podtrhne její krásu a učiní z milování jedinečný zážitek. Vybírat můžete z nejrůznějších druhů košilek, podprsenek, korzetů a souprav, a to již od ceny 200 Kč do několika desítek tisíc. Záleží na značce prádla, materiálu, provedení a samozřejmě i na poptávce. Pánové by si měli však dávat pozor na to, zda vybírají správnou velikost. Před objednáním či nákupem v obchodu si proto zkontrolujte na prádle, které vaše partnerka nosí, zda si správně pamatujete její velikost, abyste se vyhnuli případným nepříjemnostem.

Pro ty, kteří se nebojí experimentovat, máme další tip: dárkový balíček obsahující plyšová pouta, bonbónovou podprsenku a bonbónové kalhotky. Tento dárkový set můžete zakoupit v sex shopech nebo na internetových stránkách zaměřených na různé originální dárečky. Cena tohoto produktu je kolem 500 Kč.

Zkuste netradiční zážitek

Pokud jste ochotni do dárku pro svou polovičku investovat více peněz, zkuste jí věnovat nějaký zážitek, díky kterému se bude cítit výjimečně krásná. Tímto zážitkem může být třeba modeláž nehtů nebo poukázka do jejího oblíbeného kadeřnictví. Zážitek lze objednat ve vybraných kosmetických zařízeních, kde je u dárkových certifikátů samozřejmostí, že si obdarovaná žena bude moci termín vybrat podle svých časových možností a navíc si sama zvolí požadovanou úpravu nehtů, vlasů nebo líčení. Tyto poukázky lze zakoupit od 500 Kč výše.

Také byste měli zkusit internetové stránky firem zaměřujících se na podobné akce. Právě v této době u nich můžete nalézt řadu speciálních nabídek na romantické víkendové pobyty, speciální večeře při svíčkách v osamělé chatce nebo na let balonem pro dva. Pro dobrodružnější povahy jsou pak určeny projížďky se psím spřežením, výprava do podzemních jeskyní a jiné. Tyto zážitky jsou již dražším dárečkem, jejich cena se pohybuje od 4000 Kč po několik desítek tisíc. O něco levněji lze pořídit zážitky relaxační, kam patří například čokoládová masáž, masáž medem nebo netradiční pivní lázeň. Jejich cena se většinou pohybuje od 1500 do 4500 Kč.

 

Na závěr bych chtěla dodat, že nemusíte zoufat, pokud některý z uvedených dárků své milované ženě nepořídíte. Zmínila jsem zde pouze několik produktů, které mě zaujaly a které by mohly některým z vás usnadnit výběr.

A pokud si dražší dárečky nemůžete dovolit, pak si pamatujte, že tím nejkrásnějším dárkem je, když své partnerce z upřímného srdce vyznáte lásku. A třeba připojíte nějakou tu maličkost v podobě tradičního přáníčka, růžičky nebo roztomilého plyšáka.