Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Finance

Půjčky - úvěrový trh a bankovní sektor

Půjčky a úvěry jsou finanční nástroje, které se využívají k financování nejrůznějších potřeb pomocí cizích zdrojů.
Číst dál

PŮJČKY BEZ REGISTRU bez příjmu bez poplatku bez zástavy ženám na md

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete nutně peníze, ale v bance Vám je nechtějí půjčit, nebo prostě nemáte čas čekat, až Vám půjčku bankovní úředník přizná?
Číst dál

Půjčky - nebankovní sektor

Tento článek je pokračováním obecného článku o půjčkách, kde jsme si řekli něco o bakovním sektoru, nyní se dostáváme k tzv. půjčkám nebankovním.
Číst dál

Bezplatné semináře Fio a burzy RM-SYSTÉM

Dovolujeme si Vás pozvat na dubnové semináře české burzy RM-SYSTÉM a Fio, burzovní společnosti. Na závěr každého semináře je nově prezentováno aktuální investiční doporučení na nákup nebo prodej českých i zahraničních akcií, které je vydáváno analytiky Fio.
Číst dál

Povinné ručení Generali

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, neboli povinné ručení, musí uzavřít každý majitel automobilu (nákladního, osobního), pokud chce vozidlo provozovat k jízdě na pozemních komunikacích.
Číst dál

Jak si vybrat stavební spoření

Možná jste stejně jako já uzavřeli stavební spoření, nebo o tom uvažujete. Není divu – vždyť se jedná v dnešní době o jeden z nejvýhodnějších způsobů, jak zúročit své našetřené peníze. A velkým plusem – kromě státních podpor, možnosti výhodného úvěru nebo odpisu na daních – je i skutečnost, že uspořené peníze nemusíte použít výhradně na koupi bytu či domu.
Číst dál

Penzijní fondy

Penzijní fondy, které spravují hodnotu majetku penzijního připojištění občanů se státním příspěvkem představují výnosný způsob dlouhodobého spoření, které je silně podporované státem.
Číst dál

Pojistný trh

Pojistný trh je místo, kde se setkává nabídka a poptávka v přenášení rizika pojištěním, což je specifický druh peněžní služby.
Číst dál

Syndikovat obsah