Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Jak vybrat

Kde nakoupit dárky k Vánocům

A máme tu opět Vánoce, svátky klidu, míru, ale také potřebného nakupování. Komerce se na nás bude valit ze všech stran, protože obchodníci chtějí využít tento vánoční čas a není na tom nic špatného. Nakupujeme všichni.
Číst dál

Co by měl umět DVD přehrávač

DVD přehrávačDVD přehrávač seženete za pár stovek. I ten nejlevnější navíc může být dostatečně kvalitní a umět zajímavé věci, které se mohou v budoucnu hodit. Na co se tedy dívat při výběru DVD přehrávače?
Číst dál

Vyzkoušejte lis na PET lahve

Nedávno jsem narazila na novinku, která začala pronikat i do českých domácností. Jedná se o lis na PET lahve, který vám pomůže vyřešit problémy spojené s uskladněním a zbavováním se prázdných PET lahví. Ty jsou totiž velkou zátěží pro naše životní prostředí i pro obyčejné domácnosti, které jich během dvanácti měsíců spotřebují více než jednu miliardu s každoročním nárůstem až o 20 %.
Číst dál

Mobil za tři tisíce

Zavítal jsem do specializovaného obchodu s mobilními telefony. Má žádost zněla: Chci telefon tak kolem dvou tisíc, možná do třech. Chci aby přehrával mp3, fotil a nerozpadl se po měsíci používání. No tak to je problém, byla první reakce prodavače.
Číst dál

Syndikovat obsah