Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Krátce

Krátké zprávičky

Za volání a prémiové SMS bude možné platit až 10x víc

První firma (Euro Future se sídlem v Hradci Králové) v Česku získala povolení používat telefonní číslo s předvolbou 905. Pokud na něj zavoláte, můžete zaplatit až 990 korun bez ohledu na délku hovoru. Doposud byla cena hovoru omezena  na maximum 99 korun za minutu.
Číst dál

Konec regulovaných nájmů na jihu Čech

Jak píší Parlamentní listy, od ledna 2011 padá regulace nájemního bydlení. Stát tvrdí, že pokud se nájemník s majitelem domu nedomluví, bude rozhodovat soud a majitel nebude moci nájemce vystěhovat, někteří lidé se ale už teď bojí, že skončí jako bezdomovci.
Číst dál

Nelegální obchod v EU roste

Podle zprávy Evropské komise bylo tři čvrtiny nelegálně přepravovaných padělků v roce 2009 posíláno poštou, což naznačuje, že vzrostl prodej nelegálního zboží přes Internet.
Číst dál

Zadlužení domácností v prosinci 983,32 miliard

Zadlužení českých domácností stouplo v prosinci roku 2009 o 10,81 miliardy na 983,32 miliardy korun. Informovala o tom Česká národní banka.
Číst dál

Místo knihy jízd stačí paušál

Od 1.ledna 2010 platí zákon, který drobným živnostníkům umožňuje zjednodušit si administrativu. Pokud mají maximálně tři auta, mohou si do nákladů zahrnout 5000Kč měsíčně.
Číst dál

ODS varuje před ČSSD

Ekonomická politika ČSSD podle ODS velmi vážným způsobem ohrožuje veřejné finance.
Číst dál

Automobilky prodaly nejvíc osobních aut v historii

Navzdory světové hospodářské krizi se českým výrobcům osobních automobilů opravdu daří. Letos totiž prodaly nejvíce osobních aut v historii.
Číst dál

V příštím roce porostou mzdy pouze minimálně

Podle průzkumu MF Dnes (zdroj iDnes.cz) lze v příštím roce čekat jen minimální navyšování mezd. V průměru bude tak malý, že reálný příjem poklesne, protože ceny zboží v obchodech porostou více než mzdy. Pokračovat bude i rušení příplatků a bonusů
Číst dál

Syndikovat obsah