Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

PR články

PR články a tiskové zprávy

Dárky k Vánocům - Kvalitní dárky.cz

DárekVýlohy obchodníků se již brzy zalesknou vánoční výzdobou. Léto nám totiž končí, tepla se asi nedočkáme, skončila doba vodních radovánek, přichází podzim a za několik měsíců zima, s níž souvisí největší svátky u nás - Vánoce. Někdo nakupuje dárky pro své bližní na poslední chvíli, jiní se chystají po celý rok, ale ať tak či onak, doba nákupů je za dveřmi.
Číst dál

Mobilní domek pro jakékoli použití

Mobilní dům můžete použít prakticky jakýmkoli způsobem.

Může sloužit jako domek zahradní, rybářský, včelařský, nebo si z něj můžete udělat domácí dílnu. V mobilním domku se ovšem dá i bydlet (přičemž nepotřebujete stavební povolení) a jeho cena přitom není nijak vysoká (od 89.000,-Kč).
Číst dál

Konektory ve fotovoltaice MC4 a další

Důležitou součástí fotovoltaických instalací jsou konektory, které musí zvládnout
dlouhodobě nepříznivé venkovní podmínky, od mrazu po teplo.
Číst dál

Batohy pro školáky

Školní batohŠkolní batoh je pro děti, žáky a studenty důležitý. Pokud svému dítěti pověsíte na záda něco nevkusného a levného, nebude se mu to určitě líbit a zároveň riskujete jeho zdraví.

Firma Topgal, a.s. se specializuje na výrobu školních batohů (a dalších doplňků) prodávaných pod stejnojmenou značkou. Vyznačují se špičkovou kvalitou, neotřelým designem, anatomickým tvarováním a v neposlední řadě i zájmem o bezpečnost dítěte.
Číst dál

Dotovaná elektronická cigareta

Elektronická cigareta není všeobecně známým výrobkem a mnoho kuřáků ani neví, že tuto alternativu má. Někteří z těch, co již o ní slyšeli, ji zavrhují jako urážku té opravdové cigarety, jiní by ji třeba vyzkoušeli, jenže nemají dost peněz. A proto je tu nový obchodní model - dotovaná elektronická cigareta.
Číst dál

Ploty, pletivo, oplocení - ploty-saka.cz

Znáte to. Je jaro, vysázíte stromky na zahradě, těšíte se, jak se uchytily a jak hezky prospívají. Pak napadne první sníh, přijde Vánoční pohoda a Nový rok. Vyjdete na svoji zahrádku a … Hrůza, stromečky jsou přehryzané od zajíců.
Číst dál

Centrální vysavače - užiteční pomocníci

Také tak neradi uklízíte, a především vysáváte? Pak zřejmě vysáváte ještě pomocí běžného vysavače, že? Ano, pomocí toho, který se všude plete, je hlučný, neskladný, a část prachu vyfukuje zpět do místnosti.
Číst dál

AirLive G.DUO

AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, oznamuje, že na českém trhu je dostupný revoluční produkt AirLive G.DUO vybavený 2-ma nezávislými rádii, bezpečnostními funkcemi, jednoduchým a propracovaným ovládáním, a spoustou dalších funkcí.
Číst dál

Syndikovat obsah