Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Tipy

Kde nakoupit dárky k Vánocům

A máme tu opět Vánoce, svátky klidu, míru, ale také potřebného nakupování. Komerce se na nás bude valit ze všech stran, protože obchodníci chtějí využít tento vánoční čas a není na tom nic špatného. Nakupujeme všichni.
Číst dál

Hodiny a meteostanice jako dárek

Hodinky na řetízkuJelikož se už opravdu blíží Vánoce a protože se tipy na dárky hodí dost často, zaměříme se v tomto období právě na ně. Vybrat dárek není nikdy jednoduché a o to horší je potom vybírat je na poslední chvíli. Dnes se podíváme na hodiny, hodinky a meteostanice.
Číst dál

Dárky k Vánocům - Kvalitní dárky.cz

DárekVýlohy obchodníků se již brzy zalesknou vánoční výzdobou. Léto nám totiž končí, tepla se asi nedočkáme, skončila doba vodních radovánek, přichází podzim a za několik měsíců zima, s níž souvisí největší svátky u nás - Vánoce. Někdo nakupuje dárky pro své bližní na poslední chvíli, jiní se chystají po celý rok, ale ať tak či onak, doba nákupů je za dveřmi.
Číst dál

Tipy na dárky pro milovanou ženu

Blíží se Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných. A samozřejmě i starosti, jak potěšit milovanou ženu. Přestože by měl být 14. únor především dnem, kdy si zamilované dvojice vyznají lásku a stráví spolu krásné chvíle, stala se z tohoto svátku komerční záležitost, ze které se radují nejrůznější obchodní řetězce i malé obchůdky.
Číst dál

Tipy na dárky pro milovaného muže

Přemýšlíte, co pořídit svému miláčkovi na Svatého Valentýna? A chtěli byste mu tentokrát udělat radost něčím skutečně originálním? Pak mám pro vás pár tipů, které vám možná pomohou s výběrem.
Číst dál

Dotovaná elektronická cigareta

Elektronická cigareta není všeobecně známým výrobkem a mnoho kuřáků ani neví, že tuto alternativu má. Někteří z těch, co již o ní slyšeli, ji zavrhují jako urážku té opravdové cigarety, jiní by ji třeba vyzkoušeli, jenže nemají dost peněz. A proto je tu nový obchodní model - dotovaná elektronická cigareta.
Číst dál

Vyzkoušejte lis na PET lahve

Nedávno jsem narazila na novinku, která začala pronikat i do českých domácností. Jedná se o lis na PET lahve, který vám pomůže vyřešit problémy spojené s uskladněním a zbavováním se prázdných PET lahví. Ty jsou totiž velkou zátěží pro naše životní prostředí i pro obyčejné domácnosti, které jich během dvanácti měsíců spotřebují více než jednu miliardu s každoročním nárůstem až o 20 %.
Číst dál

Syndikovat obsah