Přeskočit navigaci.
Domů
Půjčky na směnku ihned a hotově do 24 hodin

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy firem

Práce na Služby.cz

Služby.cz rozšiřují nabízenou paletu služeb o možnost zadávat nabídky a poptávky práce. Uživatel může vkládat do systému poptávky pro zaměstnancích a další typy pracovních zakázek, jiný uživatel může ale naopak práci hledat a samozřejmě i on dostane co potřebuje. Služby.cz mu umožní zaměstnání a zakázky najít.
Číst dál

Datové schránky i pro soukromou poštu

Datové schránkyDoposud mohl vlastník datové schránky komunikovat jejím prostřednistvím pouze s úřady. Od dnešního dne se však situace mění a vy samo jako majitelé datových schránek můžete poslat zprávu komukoli.

Služba je sice zpoplatněna, ale může se hodit v případě, že potřebujete zajistit právní prokazatelnost toho, že jste zprávu někomu odeslali a že byla doručena. Právní účinky při dodání Poštovní datové zprávy jsou srovnatelné se zasláním doporučené zásilky.
Číst dál

Bezplatné semináře Fio a burzy RM-SYSTÉM

Dovolujeme si Vás pozvat na dubnové semináře české burzy RM-SYSTÉM a Fio, burzovní společnosti. Na závěr každého semináře je nově prezentováno aktuální investiční doporučení na nákup nebo prodej českých i zahraničních akcií, které je vydáváno analytiky Fio.
Číst dál

České firmy vidí budoucnost lépe

Výhled šéfů největších českých firem se postupně zlepšuje. Společnosti většinou počítají s příznivějším ekonomickým prostředím a pociťují vstřícnější postoj bank k úvěrování. Vyplývá to z aktuálního Indexu podnikatelského očekávání (BSI) společnosti Deloitte, který monitoruje názory generálních ředitelů největších společností ze šesti zemí střední Evropy včetně ČR.
Číst dál

Syndikovat obsah